Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Mycie dachów


specjalizujemy się w myciu dachów, przy doborze odpowiedniego ciśnienia wody (co jest bardzo ważne, aby nie uszkodzić powierzchni dachówki). Myjemy dachówkę ceramiczną, betonową, blacho dachówkę, gont. Dachówkę i gont zabezpieczamy przeciw porastaniu mchem i glonami; w przypadku dachówki zalecamy również impregnację.
Stosujemy sprawdzone od wielu lat środki o bardzo wysokiej jakości


Malowanie dachów


Malujemy dachówkę, blacho dachówkę itp. Używamy farb renomowanych firm, a w uzasadnionych przypadkach przed nałożeniem farby stosujemy farbę podkładową.


Mycie Elewacji


myjemy przy użyciu wody o odpowiedniej temperaturze i delikatnym ciśnieniu, co zapewnia dużo lepszy efekt i dokładne wypłukanie preparatów używanych do mycia elewacji . Myjemy elewacje mineralne, silikonowe, silikatowe, siding, blacha.
Zabezpieczamy przeciw porastaniu glonami.


Czyszczenie klinkieru


Specjalizujemy się w usuwaniu wykwitów . Czyścimy cegły zwykłe, klinkierowe i płytki. Zabezpieczamy także czyszczone powierzchnie przed ponownym pojawieniem się białych nalotów.
Po naszym czyszczeniu zapominacie Państwo o problemie.


Czyszczenie kostki brukowej


Do mycia używamy urządzenia gorąco wodnego czyszczącego powierzchnię i wyciągającego brud, a także mech będący między kostkami. W trakcie czyszczenia brud jest odprowadzany do wyznaczonych miejsc. To urządzenie gwarantuje dokładne czyszczenie, bez smug i nie powoduje bałaganu wokół czyszczonych powierzchni, co ma miejsce w przypadku mycia kostki myjkami typu karcher.
Nie stosujemy chemii.


Mycie rolet
Mycie ogrodzeń

Mycie paneli fotowoltaicznych i solarnych
Czyszczenie zbiorników PPOŻ

Czyszczenie fontann, pomników
Czyszczenie rynien
Mycie gorąco wodne

Hydropiaskowanie
Antygraffiti